Jak wytrzymać w biurowcu w środku lata?

Jak wytrzymać w biurowcu w środku lata?

Dlaczego tak trudno pracuje się latem? To nie tylko kwestia czasu wakacji i wyjazdów na urlop. Większość osób w wysokiej temperaturze traci produktywność. Dlatego założenie klimatyzacji w biurze to dobra inwestycja. Wydajne urządzenie wzmaga koncentrację i wspiera wydajność załogi. Jeśli zatrudniasz ludzi, stwórz im odpowiednie warunki do pracy w trzydziestokilkustopniowym upale.

Wydajna klimatyzacja, dopasowana do metrażu pomieszczeń

Od czerwca do września najczęściej wyjeżdża się na odpoczynek. Statystyczny pracownik albo rozmyśla o nadchodzącym wyjeździe, albo właśnie wrócił z wojaży i tęsknie patrzy na kolegów, którzy mają urlop przed sobą. Generalnie wszyscy pracują na zwolnionych obrotach. Zainstalowanie firmowej klimatyzacji w Warszawie może dać impuls do wzmożenia aktywności. W budżecie średniej wielkości przedsiębiorstwa koszt odpowiedniego urządzenia na pewno nie będzie dużym obciążeniem. Za to korzyści ze stałego utrzymania optymalnej temperatury mogą okazać się zachęcające. Stwórz swojemu personelowi odpowiednie warunki w biurze, sklepie czy punkcie recepcyjnym.

Klimatyzowane pomieszczenia w Warszawie – zachęta dla gości

Pracownicy, którzy muszą zostać w mieście, w środku upalnego lata nie są zbyt wydajni. Ale korzyści z biurowej czy sklepowej klimatyzacji w Warszawie nie dotyczą tylko ich. Przyjemny chłód i świeże powietrze docenią także klienci i petenci w miejscach, które odwiedzają. Wejście z rozgrzanej ulicy do lokalu z klimatyzatorem przynosi ulgę i pozwala choć na chwilę odetchnąć. Jak myślisz, jakie sklepy, biura czy kawiarnie wybiorą następnym razem?

A co jesienią i zimą?

Klimatyzacja w Warszawie sprawdza się jedynie w upalne miesiące? Nic bardziej mylnego. Wydajne, solidne klimatyzatory typu split czy duże systemy na kilka pomieszczeń regulują temperaturę w każdych okolicznościach. To nie tylko remedium na upały, ale także na ustawienie optymalnej temperatury w inne dni. Dobrze zainstalowane urządzenie będzie odpowiadać również za pozostałe warunki otoczenia – np. za to, by wewnątrz nie było zbyt duszno. Bez problemu można nim sterować z poziomu aplikacji w smartfonie. A zimą można nim nawet ogrzewać pomieszczenie – klimatyzator potrafi również podnieść temperaturę. Duże doświadczenie w doborze odpowiednich urządzeń posiada firma Klimador http://www.klimador.com.pl

Zainwestuj w lepsze warunki pracy i handlu

Klimatyzowane pomieszczenia docenia się zwłaszcza w środku upałów. Jednak mają one swoje niezaprzeczalne zalety przez cały rok. To dobry powód, by zamontować klimatyzację w pomieszczeniach biurowych, sklepach, barach czy urzędach. Z korzyścią dla odwiedzających i jeszcze większą dla pracowników. Sprawdź, jaki sprzęt będzie najlepiej pasował do Twoich firmowych wnętrz – chętnie odpowiemy na każde pytanie.